dzisiaj: 2037, wczoraj: 135

Grad bramek w meczu towarzyskim!!!

• autor: arcik, 2011-05-05 09:02

Tuż po meczu ligowym, w którym SHR pokonał Wartę Gorzów 3-0 na boisko w meczu przyjaźni wybiegli Kibice naszego klubu ("podmęczeni" już lekko dopingiem drużynie sieniorskiej) oraz międzynarodowe towarzystwo sponsorów naszego klubu, których szeregi zasilili zawodnicy, którzy mieli ochotę jeszcze chwilkę pobegać za piłką.

Mecz rozpoczęła Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak, która także z prywatnych pieniążków opłaciła trójkę sędziowską w meczu ligowym oraz ufundowała trzy piłki, które będą służyły jako meczowe zarówno seniorom jak i juniorom.

W szeregach sponsorów pojawili się min. Jarek Korona, który pomógł nam jeszcze tuż przed meczem wykładając pieniążki na opłacenie kary za żółte kartki Pawła Antończyka,  między słupkami stanął mimo pewnych kłopotów zdrowotnych Andrzej Świątczak. Na boisku byli także tata Jacka Schmidta wraz z przyjaciółmi.  Pojawił się także weteran SHR-u służący do dziś wszystkim zawodnikom  dobrą radą i cennymi uwagami w słynnych zielonych spodenkach (nie pamiętam, aby "Tabaś" grał w innych - może za krótko żyję...:-). Zagrał także Marcin Rutkowski, który od dwóch tygodni skutecznie symulował kontuzję oszczędzając siły na ten mecz.

Drużuna Kibiców taktykę i skład ustalała już od poprzedniego dnia przy złotym napoju. Trenerem został sam Jose Mourinho vel "Gazebo", który odstawił się jak słynny portugalczyk w garniaku i pod krawatem. Ale Adam nie wytrzymał i już przed rozpoczęciem meczu założył koszulkę meczową i korki, gdyż obawiał się, że jego ekipa sobie nie poradzi w tak prestiżowym pojedynku.

Każdy z uczestników meczu dał z siebie wszystko a nawet więcej. Po zaciętym meczu zwyciężyli Kibice 6-5 (1-3), którzy do decydującego ataku przystąpili w drugiej części meczu. Prawdopodobnie  to spowodowane było tym, że przestał działać złoty napój przyjęty w trakcie meczu pierwszej drużyny. Być może, ale nie mam na to świadków zażyli w przerwie meczu w szatni sok z g umijagód, bądź ten sok został użyty do zapijania wody... sodowej :-)

Tuż po meczu odbył się konkurs rzutów karnych, który także 6-5 wygrali kibice (mam nadzieję, że nikt nie obstawiał tak dokładnego wyniku u lokalnego wiejskiego bukmachera, gdyż mogłoby to się skończyć interwencją prokuratorską  ;-).

Po rozegranym meczu zarówno Kibice, Sponsorzy i zawodnicy naszego klubu wzięli udział w dalszej części majowego festynu.

autor: Ankieta_mgr 2011-05-05 09:43:10

Profil Ankieta_mgr w Futbolowo Witam serdecznie jestem studentem V roku fizjoterapii AWF w Krakowie. W ramach przygotowywanej przeze mnie pracy magisterskiej ‘’Najczęściej występujące urazy i ich przyczyny oraz rehabilitacja w piłce nożnej " prowadzę badania w formie ankiety. Jest ona dobrowolna i anonimowa. Wyniki badań przedstawione będą jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

autor: Ankieta_mgr 2011-05-05 09:45:21

Profil Ankieta_mgr w Futbolowo Proszę o szczere i pełne wypowiedzi -badania będą wartościowe tylko wówczas, gdy będą odzwierciedlać rzeczywiste opinie i przekonania. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OKAZANĄ POMOC. OTO LINK DO ANKIETY (https://spreadsheets.google.co m/spreadsheet/viewform?formkey=dGM5SkVuZ DV1bVBpbzl6aFYwZjdHOXc6MQ ) Link został rozdzielony przez serwis futbolowo.pl należy go połączyć by działał sprawnie.

Sparing SHR-LZS