statystyki szczegółowe

Aktualności

Nie zawiedli!!!

• autor: redakcja, 2010-08-23 09:43

W ciężkim meczu przed własną publicznością zawodnicy SHR-u nie zawiedli swoich fanów.

Mecz z iskrą od początku układał się po naszej myśli już w pierwszych minutach SHR stwarzał zagrożenie.  W ok 10minucie na prowadzenie wyprowadził nas nasz snajper Daniel Tabaka który po podaniu Łukasza Burzawy staną oko w oko tylko z bramkarzem iskry który skapitulował .  Dobry mecz rozgrywała nasza defensywa przerywając ataki rywali i umiejętnie łapiąc ich na spalone. środek pola jak i skrzydła wykonując dobrze swoją prace w tym meczu obsłużyły po raz kolejny naszeg napastnika i w taki sposób Daniel ma na koncie już 2trafienia w tym meczu. Iskra odpowiadała atakami na naszą bramkę lecz umiejętnościami wykazywali sie nasi zawodnicy wraz z bramkarzem nie dając iskrze radości ze strzelenia gola. końcówka pierwszej połowy i w sytuacji strzeleckiej po raz kolejny Tabaka który nie marnuje takich sytuacji i w taki sposób skompletował klasycznego hat-trica 3 bramki w jednej połowie. Po przerwie mecz stał się bardziej nudny mało akcji mało strzałów większość gry odbywała sie w środkowej częsci boiska. Końcówka meczu należała do gości którzy odkryli sie i większą ilością zawodników nadciągała nad naszą bramkę i w tej części meczu gra odbywała sie w większości na naszej połowie co dało Iskrze bramkę w doliczonym czasie po której sędzia zakończył mecz. Brawo  dla zawodników za zwycięstwo nad takim rywalem gdyż Janczewo w tym roku ma aspiracje na awans i niema wcale złego personalnie zespołu.

Nie zapomnijmy o ocenie zawodników po tym meczu.

W TYM TYGODNIU TRENUJEMY W ŚRODE I PIĄTEK O 18:00  trener zaprasza serdecznie zawodników

• Komentarzy [21]
  • czytano: [1732]

autor: ~green 2010-08-23 15:10:47

avatar janczewo jest o klas słabsze niż przed rokiem. słabi w obronie w pomocy rówinież słabsi no i jednak w ataka maja to nie kaziu;) SHR gdyby nie tabaś to w tym meczu bramki by nie strzelił bo jedyne sytuacje bramkowe które miał shr wszysko zasługa dniela to była taktyka długa na tabake szczęście że macie go bo gdyby nie to wasz poziom gry był delikatnie mówiąc słaby.

autor: warciarz77 2010-08-23 15:16:20

Profil warciarz77 w Futbolowo gratuluję zwycięstwa!!

autor: ~anonim 2010-08-23 16:30:25

avatar życie gdyby hiszpania nie miała casiasa i xawiego puyola itp to by nie byli mistrzami świata. na tym polega okienko transferowe i ustawienie taktyki pod skład jaki się ma.

autor: ~anonim 2010-08-23 18:27:36

avatar Super Chłopaki Gratuluję WgranejrnChciałbym zmotywować troszkę drużynę i Zaproponuje-Zaproszę kilku chłopaków na przyszłe lato do Włoch na kilka turnieji w Beach Soccer,pod warunkiem że będzie zaangażowanie w treningach i wyniki w meczach.na poniższej stronie umieściłem również wasz link www.polonia-beach-soccer.pl.tl/Gal eria/index.htmrn

autor: czekan 2010-08-23 19:51:47

Profil czekan w Futbolowo green to jest taktyka rntaktyke dobiera sie do zawodników na boisku :) rnGratulacje Panowie coraz bliżej do awansu ^^rnpo za tym SHR ma w tej chwili taka ekipe ze spokojnie by sobie poradzili w Okręgówce wiec dla waszego dobra ze to tylko 3:1 ^^

autor: ~green 2010-08-23 20:30:42

avatar co wy wiecie o taktyce to jest długa piła i co się uda a nie taktyka SHR nie trenuje i niema siły grają najprostrzą piłke żeby się nie namęczyć. A może coś tabaś strzeli i nie gadajcie mi o taktyce bo w drugiej połowie nawet niemiał kto zagrać piłki na tabasia. brawo tabaś ale tak za daleko nie ujedziecie. A ty czekan znawco okręgówki martw się o swoje pastwisko w lubczynie sprzedawczyku hehe

autor: ~kibic 2010-08-23 21:38:26

avatar ty green to chyba na tym mecczu nie byles, jak mozesz mowic ze nie dostawal tabaka w drugiej polowie zadnych pilek, jak dostawal, od Wasyla, Sianka czy Burzy. Środek pola w SHR o wiele lepszy niz iskry, potrafili przytrzymac pilke i dobrze rozegrac, a czekan ma racje za rok okregówka:)

autor: ~green 2010-08-23 22:08:10

avatar to się jeszcze okaże z tą okręgówką nie dziel skóry na niedźwiedziu. a na tym meczu byłem i dokładnie go oglądałem i powiem jedno siły to shr za dużo nie miał dodać poprzeczkę Iskry życze wam awansu ale weźcie się za treningi bo naprawde słabo to wyglądało zwłaszcza w drugiej połowie sami tabaś z siankiem awansu nie zrobią to dopiero druga kolejka jeszcze 28 spotkań do końca ligi

autor: ~kibic 2010-08-23 22:29:51

avatar fakt w drugiej polowie nasi sil nie mieli za bardzo ale co sie dziwisz, to jest A-klasa tu ludzie pracuja, nie maja czasu nie raz na treningi, wiec o to nie mozna miec pretensji do nich, daja z siebie wszystko jak juz sa na meczu ;)rn

autor: ~green 2010-08-23 23:05:47

avatar do admina wsyl też dostał żółtą w tej sytuacji co roman;p

autor: kazz01 2010-08-24 09:31:11

Profil kazz01 w Futbolowo nie ważne kto strzelił nie ważne jak gramy ważne ze są punkty. mamy tabasia gramy długa nie mieli bysmy go byśmy grali inaczej proste trzeba wykożystywać jego szybkość

autor: ~tabas 2010-08-24 11:42:42

avatar do green-> kolego z szybkimi napastnikami tak sie gra...czysta taktyka!!kazdy sposob rozegrania akcji jest taktyka nie wiesz o tym?:)slabe masz pojecie o pilce skoro nie zauwazyles jak gramy:P TO PROSTE ....WCIAGALISMY PRZECIWNIKA GLEBOKO W TEN SPOSOB JA MIALEM MIEJSCE....WIEC JEZELI TO NIE SA DZIALANIA TAKTYCZNE NO TO SORY STARY ALE NIE WYPOWIADAJ SIE JUZ BO GLUPOTY PISZESZ.POZDRAWIAM.

autor: ~sianko 2010-08-24 13:49:17

avatar zgadzam sie z tabasiem.wczesniej tabasia nie było i gralismy zupełnie inaczej teraz jest znami i mamy moze i prosta ale skuteczną taktyke a gra nie musi byc ładna tylko przede wszytkim skuteczne i nie widze powodów by zmieniac cos co daje nam punkty:) green moze to wyglada brzydko ale uwierz mi,ze nie ma w tym zadnego przypadku:)pozdrawiam

autor: ~Keczup 2010-08-24 14:03:06

avatar Siemka Panowie :DGratuluje za 2 wygrane mecze i tak dalej ,Okregowka bedzie wasz .Pozdrowienia .Keczup.

autor: ~green 2010-08-24 14:12:29

avatar do tabasia i sanka rozumiem waszą taktyke tabaś to bardzo dobry napastnik ale nie można cały mecz grać tak prosto przecież gdyby tabasia krył normalny obrońca a nie ten chłopak z 7 nr co ne bardzo wiedział co się dzieje na boisku ja chciałbym żebyście awansowali ale zrozumcie macie naprawde dobrych chłopaków żeby grać w piłke a nie długa na tabasia owszem można i tak ale nie ciągle.

autor: ~anonim 2010-08-24 15:18:06

avatar Dokładnie jedziemy jedziemy dalej. zapewniam cie green ze jezeli zobaczymy ze rywal rozgryzł tabasie i tabas nie bedzie dawał sobie z nim rady to napewno zmienimy styl i pogramy na kogoś innego ale jak tabaś goscie zostawiał 5metrów z tyłu co znaczyło ze jest cienki jak polsilwer to dlaczego mieliśmy grać na kogoś innego?

autor: ~green 2010-08-24 16:13:34

avatar pożyjemy zobaczymy to dopiero druga kolejka zobaczymy dalej jedna jaskółka wiosny nie czyni.

autor: ~Cottorella 2010-08-24 16:41:04

avatar Drużyna powinna mieć cele i grać dla kibiców,którzy muszą wspierać klub.celem ma być pierwsze miejsce w tabeli,a gdy tego dokonacie,może już w tej kolejce,w prezencie dla każdego piłkarza na początek będzie modny t-shirt,bo jest też ważne aby drużyna prezentowała się jednolicie przed i po meczu.Na przeciwniku robi to wrażenie,to też jet Taktyka,t-shirty będą na jednym z treningów,obecni odbiorą!

autor: ~kaka 2010-08-24 21:13:05

avatar cottorella skąd ty sie urwałeś co ty wogóle wypisujesz wyjazd do włoch koszulki kto ci w takie rzeczy uwierzy. ale fajnie ze próbujesz zmobilizowac chłopaków i fajnie ze nas dopingujesz i promujesz stronke naszą na tej waszej stronce o beach soccer.

autor: Cottorella 2010-08-24 21:59:53

Profil Cottorella w Futbolowo Kaka, wpisz kilka ostatnich nazwisk z listy na stronie beach soccer np.radosław hołubiec, rampold, itd. i zobacz gdzie oni grają,obejrzyj galerię z przciwko komu zagrali we włoszech np.Trento 2010, Porto San Elpidio 2010, oni też nie wierzyli!Mam poprostu sentyment do shr-ów i widzę duże możliwości w tym klubie z wielu powodów?!Jeśli moge to pomogę, już to komuś pisałem, ale nie chcę się narzucać?

autor: ~kaka 2010-08-25 09:40:43

avatar nie mówie nie bo to napewno by zadziałało bardzo mobilizacyjnie na zawodników i fajnie ze to akurat shr bo bardzo takiego czego shr potrzebuje pozdro