statystyki szczegółowe

Aktualności

Tragedia w drodze na mecz...Aktualizacja

• autor: arcik9, 2015-04-25 20:58

Dzisiaj, jeden z naszych kolegów piłkarzy odszedł do najlepszej drużyny na świecie...jadąc na mecz SHR Wojcieszyce - KS Nowiny Wielkie w wypadku samochodowym zginął jeden z zawodników gości...

Niestety brakuje mi słów aby wyrazić to co czuli jego koledzy z drużyny. Pozostaje nam tylko połączyć się w bólu wraz ze wszystkimi bliskimi zmarłego...

Za pośrednictwem naszej strony wszyscy zawodnicy SHR-u wraz z działaczami pragną złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim naszego kolegi.

Pojedynek goście rozpoczęli w dziewięcioosobowym zestawieniu, gdyż wraz z kolegą który zginął jechało jeszcze dwóch zawodników KS Nowiny Wielkie. Z informacji, które posiadam pozostali dwaj zawodnicy są tylko mocno poturbowani.

Mecz trwał tylko 45 min. gdyż w przerwie potwierdziła się ta tragiczna wiadomość.

Do przerwy SHR prowadził 2-0 po bramkach D. Pawłowskiego i Ł. Burzawy ( z rzutu karnego).

To, czy wynik z boiska pozostanie zatwierdzony zadecyduje Wydział Gier OZPN na najbliższym posiedzeniu.

AKTUALIZACJA:

Z tego, co wynika na stronie WG GOZPN wynik jest utrzymany. Statystyki zawodników zostały zaktualizowane (strzelcy bramek, asystenci).