Liga tydzień później? Transfery. Aktualizacja.

• autor: arcik, 2014-03-20 23:35

Wszystko wskazuje na to, iż SHR rozpocznie rozgrywki rundy rewanżowej tydzień później niż planowano meczem na własnym boisku z Uranem Trzebicz.

Niestety kłopoty organizacyjno-finansowe naszych najbliższych sobotnich rywali sprawiły, że prawdopodobnie mecz 16 kolejki nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie. Istnieją dwa rozwiązania: albo mecz zostanie przełożony na inny, późniejszy termin (na taką opcję w duchu fair-play wyraża Prezes naszego Klubu) albo zostanie ogłoszony walkower. Na ostateczną decyzję po konsultacjach Prezesa SHR-u Sylwestra Jasińskiego z OZPN oczekuję w piątek w godzinach porannych.

Tak jak wcześniej pisałem, mecz został przełożony bez ustalania terminu. Wielce prawdopodobne jest to, że zespół z Baczyny nie przystąpi do rundy rewanżowej. Mimo wszystko trzymamy kciuki za tą drużynę, aby uporała się ze swoimi problemami i dokończyła ten sezon!

Teraz słów kilka o transferach.

Na początek napiszę o stratach:

Paweł Markiewicz ("Kazek" mimo wcześniejszych deklaracji o tym, że zostaje w drużynie postanowił przejść do Spartaka Deszczno na zasadzie definitywnego transferu)

Robert Szugzdzinis (w tym przypadku liczymy na powrót naszego najlepszego strzelca po tym, jak ułoży swoje sprawy prywatne. Na dzień dzisiejszy Robert nie pojawia się na treningach, ale trzymamy kciuki, że jego sprawy potoczą się w dobrym kierunku i ponownie będzie cieszył kibiców swoją grą w naszych barwach)

Grzegorz Pikuła (tak samo jak Robert, sprawy prywatno - zawodowe mocno utrudniają Grześkowi obecność na treningach i co za tym idzie w przygotowaniu do meczów)

Jakub Pajdowski (zaginął o nim słuch mniej więcej w połowie rundy jesiennej)

Paweł II Markiewicz (w przypadku Pawła na przeszkodzie stanął długoterminowy wyjazd zagraniczny)

Przychodzą:

Adrian Kijak - pomocnik - Adrian po rocznej przygodzie w czwartoligowym zespole Czarnych - Browar Witnica ponownie założy koszulkę SHR-u)

Łukasz Burzawa - pomocnik - po skandynawskich wojażach ponownie jest do dyspozycji trenera, Piotra Janczylika)

Łukasz Kowalczyk - pomocnik, poprzedni klub Kosmos78 Rudnica;

Tomasz Błażuk - bramkarz , poprzedni klub Czarni - Browar Witnica

Mateusz Purol (po wpisie na stronie (a może z innego powodu?) ostatnio zaczął pojawiać się regularnie na treningach pierwszej drużyny)

Panowie, witamy na pokładzie!!!

autor: ~anonim 2014-03-24 19:30:42

avatar ja słyszałem ze kaziu przeszedł do deszczna na zasadzie transferu

13 Kolejka. Róża - SHR (2011.10.30)