statystyki szczegółowe

Aktualności

Minimalna porażka z Pogonią Krzeszyce.

• autor: arcik, 2012-09-06 10:56

W najbliższą sobotę, 8 września o godz. 17:00 na biosku w Wojcieszycach SHR podejmie Pogoń Krzeszyce.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! A dla tych, którzy nie będą mogli zjawić się na boisku mam przygotowaną pewną niespodziankę. Zaglądajcie na stronę w trakcie meczu :-) Jest relacja live

Tegoroczne rozgrywki nie zaczęły się dla gości z Krzeszyc zbyt dobrze. Na swoim koncie mają tylko 3 pkt. za zwycięstwo 3-2  w Przytocznej. Pozostałe cztery pojedynki przegrali, ale trzeba zaznaczyć, że mieli naprawdę trudnych przeciwników. Pamiętajmy, że Pogoń to zespół, który praktycznie awansował do czwartej ligi w poprzednim sezonie (drugie miejsce za Lubuszaninem Drezdenko), ale z tego awansu zrezygnował i jest to ekipa z bardzo dużym potencjałem a w dodatku zasiliło ją kilku zawodników min. z Gwiazdy Lubczyno oraz Stali Sulęcin.   SHR jest w tych rozgrywkach drużyną nieobliczalną. Zagrała naprawdę dobre trzy mecze (Odra, Warta G., Toroma) ale też i dwa słabe (Iskra, GKS). Ciężko jest przewidzieć jak będzie w tym meczu. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy po słabym wyjazdowym meczu wyczyszczą głowy i powalczą z Pogonią o pełną pulę. ZAWODNICY:Zbiórka pod szatnią o godz. 16:00.

5 min. w sytuacji sam na sam D. Tabaka, piłka odbija się od kolana i łapie bramkarz

10 min. groźna akcja gości, na 5 metrze wyjaśnia sytuacje  J. Broszko

16 min. super akcja D.Tabaka prawa strona przedarł się dostrzega wbiegającego Ł. Burzawę i zagrywa do niego Burza z lewej nogi z pierwszej piłki wysoko nad bramką

20 i 25 min. akcje SHR-u kończą się przed szesnastką

30 min. Okoń prawa strona dogrywa górą w środek pola karnego Tabaś faulowany (mocno pchnięty z tyłu) ale gwizdek sędziego milczy

37 min. akcja Pogoni. Strzał z 20 metrów po rykoszecie odbija się od słupka a dobitkę broni Roman...uff

45 min. sędzia ewidentnie próbuje pomoc Pogoni, nie gwizd ze ewidentnych fauli gości

45+2 po nieporadnej interwencji Romana groźny strzał pomocnika Pogoni, ale Mateusz się rehabilituje broniąc go

Do przerwy 0-0

Po przerwie zmiana, za Antona Marek Prażuch

46 min. we własnym polu karnym pilkę traci Maciek Bartnicki, Polinowski strzela technicznie po długim rogu, ale trafia w słupek...

50 i 52 min. żółte kartki dla Pydy i Keczupa

57 min. strzał Tabasia obok prawego słupka.

SHR gra słabo głównie się broni przed swoim polem karnym

62 min. strzał z dystansu Keczupa, nad poprzeczka

67 min. Tabaś sam na sam, Gireń broni

0-1. 70 min. długa piłka z własnej polowy, Polinowski wygrywa pojedynek biegowy z Jankiem i Mackiem. Mija Romana i strzela do pustej bramki

1-1. 74 min. Karny po faulu na Tabasiu wykorzystuje Burza

1-2 80 min. akcja prawa strona, wrzutka na głowę do. niepilnowanego Holuba który pewnie strzela
84 min. świetne dośrodkowanie Burzy pomiędzy linię obrony a bramkarza na drugi słupek minimalnie mija się z piłką Tabaś...było tak blisko!

88 min. Strzał głową Tabasia z linii bramkowej wybija obrońca Pogoni

90+2 min. strzał Jacka Schmidta, dobry, ale zbyt lekki, aby bramkarz miał kłopoty przy interwencji.

Mimo fragmentów słabszej gry, mimo wielu kontuzji, mimo tego, że przez naszą obronę przewinęło się dzisiaj pół autobusu zawodników (dlatego momentami ta obrona wyglądała nieciekawie) to SHR zasłużył na jeden punkt...szkoda że się dzisiaj nie udało.

Mam nadzieję, że relacja była dobra, przepraszam za brak polskich znaków, ale pisałem ze smartfona.