statystyki szczegółowe

Aktualności

Masakra w Lipkach...

• autor: arcik, 2012-05-05 19:43

W rozegranym dzisiaj meczu klasy Okręgowej Polonia Lipki Wielkie pokonała SHR Wojcieszyce 7-0 (1-0). Nasz zespół mocno osłabiony stać było tylko na solidną pierwszą połowę. W kolejnych 45 minutach nastąpił pogrom.

• Komentarzy [15]
  • czytano: [1089]

autor: ~anonim 2012-05-05 23:06:20

avatar co tu tak cicho? rany lizecoe? hehe

autor: ~al 2012-05-06 11:40:32

avatar hehe beczka śmiechu, dobry tekst, na serio anonim.
Szkoda meczu bo w pierwszej połowie wyrównany bardzo gdzie my też mieliśmy swoje okazje, w drugiej połowie niestety zabrakło sił i Burzy... szkoda, ale nic, gramy dalej, jeszcze nie spadliśmy.

autor: ~pat 2012-05-06 11:55:14

avatar powodzenia i walka do konca. musicie zostac w okregowce!

autor: ~do al 2012-05-06 17:48:18

avatar a mnie sie wydaje ze mecz pilki noznej trwa 90 minut a nie 45...ale moze sie myle. aha i liczy sie to co wpadnie do sieci a nie "okazje". no chyba ze gra sie do trzech "okazji" i karny!! ale tez nie znalazlem nic w przepisach na ten temat.

autor: ~Burza 2012-05-06 20:08:40

avatar Do wszystkich, Zwyciestwo zasluzone dla Lipek, zagralismy fatalnie, zwlaszcza w drugiej polowie, ale trzeba najszybciej zapomniec o tym meczu, i skupic sie na dalszych, bo nadal jest szansa sie utrzymac, a jesli sie utrzymamy, to w nastepnym sezonie postaramy sie zrewanzowac druzynie POLONII. gratulacje dla was

autor: ~pawel 2012-05-06 22:02:56

avatar Wygramy 3mecze u siebie i będziemy dalej w okręgówce , a wierzę , że damy radę bo stać nas na to ;)

autor: ~anonim 2012-05-07 16:53:27

avatar Przecież mieliście grać o awans!!! kurde chyba wam się priorytety pomyliły... Napinaliście się na początku sezonu jakie to nie są z was gwiazdy a teraz cały czas w dupeczke !!! smiech na sali ....
To takie Polskie !!!

autor: ~anonim 2012-05-07 18:33:27

avatar pięknie lipki tak trzymac bardzo dobrze

autor: ~Jacek S. 2012-05-07 19:10:55

avatar Anonim co ty wogole gadasz? Nigdy nie mowilismy ze gramy o awans, caly czas bylo mowione ze chcemy sie w tym sezonie utrzymac, caly czas! Ogarni sie i zastanow sie wpierw niz cos powiesz... Po malu te komentarze niektorych robia sie zenujace, w dodatku nawet odwagi nie maja sie podpisac pod komentarzami!

autor: ~wierny kibic polonii! 2012-05-07 21:49:34

avatar Rezerwowy was dobił w ciągu 10 Minut!!strzelił 3 bramki:)

autor: ~To takie Polskie !!! 2012-05-08 17:33:11

avatar Powtórzę iż napinka z waszej strony była na początku sezonu bo graliście z wapniakami , później dostawaliście lekcje gry od innych silniejszych ekip. A wiec Jacku S. nie bulwersuj się , takie są fakty i trzeba z nimi się liczyć....A i ja nic nie "gadałem " tylko napisałem komentarz, z którym masz prawo się nie zgodzić... A co do ogarnięcia się hmn... robię to zawsze gdy wstaję rano z łóżka he he... Pozdrawiam Cię serdecznie :)

autor: ~anonim 2012-05-08 22:46:55

avatar Nie wygracie wszystkiego u siebie...Bobrówko jest teraz w gazie...będzie cięzko powodzenia

autor: ~shr 2012-05-09 17:01:12

avatar DAJĘ 100 ZŁOTYCH dla tego, kto mi pokaże dowód na to że SHR napinał się że walczy o awans... Ludzie od początku było mówione że gramy bez presji, o utrzymanie i z tego co widzę, nie jesteśmy w strefie spadkowej także zastanów się kolego co ty gadasz...

autor: ~06 zgłoś się .... 2012-05-09 20:59:26

avatar A wygrać z Toromą w tej rundzie to także sztuka....

autor: ~anonim 2012-05-12 13:58:19

avatar w 27 kolejce ciezki mecz w sulecienie . watpie abyscie tam zdobyli jakis punkt stal jest teraz w gazie !