statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w Słońsku.

• autor: arcik, 2012-05-03 19:10

W rozegranym dzisiaj meczu SHR zremisował w Słońsku z tamtejszą Wartą 2-2 (0-2) grając od 41 minuty w dziesięciu (dwie żółte kartki zobaczył Adam Frątczak). Bramki dla naszej drużyny strzelali: A. Frątczak i R. Soszka.

W rozwinięciu newsa jest zamieszczona relacja.

Relacja z meczu autorstwa Sylwestra Jasińskiego

8' Zagranie z głębi pola Marcina Rutkowskiego na wolne pole do Daniela Tabaki, sędzia odgwizduje spalonego, chociaż zdaniem większości wychodził z własnej połowy

11' Błąd w kryciu obrońców i zawodnik Warty wychodzi na sam na sam. Interwencja Pawła Markiewicza i tylko rzut rożny.

Nasza drużyna ma kłopot ze złapaniem odpowiedniego rytmu na tym małym boisku.

13' Ładnie zagranie Łukasza Burzawy na wolne pole do Tabasia. Wchodząc w pole karne za daleko wypuścił sobie piłkę i obrońcy wybili mu piłkę na róg.

19' Kontra SHR po przechwycie w środku pola, Tabaś zagrywa na wolne pole,tam świetnie wychodzi Adam Frątczak i strzela obok bramkarza. 1:0 dla SHR !

20' Żółta kartka dla Keczupa nie wiadomo za co. Chwilę wcześniej w podobnych okolicznościach kartkę otrzymał Robert Wasilewski.

Pressing całej drużyny przynosi efekty , coraz lepiej wygląda gra SHR, tylko dziwne decyzję sędziego w niektórych sytuacjach wprowadzają trochę nerwowości.

24' Długa piłka od Marcina Soszki za plecy obrońców, tam tradycyjnie wybiega D.Tabaka , ale piłka przed próbą lobowania bramkarza dziwnie odskoczyła po koźle i piłka przechodzi obok słupka.

28'Agresywnie Warta pod bramką SHR, trochę zamieszanie, ale prosty błąd gospodarzy i wyjaśniamy sytuację wybijając piłkę daleko. Warta stara się szybko odrobić straty , ale nie jest w stanie stworzyć klarownej sytuacji.

30' Burza z własnej połowy podaje do Tabasia, błąd obrońcy , Daniel wychodzi na wolne pole i... spalony. Kolejna mocno kontrowersyjna sytuacja.

31'Strzał z 25m Warty, ale dobrze ustawiony Kazek przenosi piłkę nad poprzeczką.

34' Akcja Warty lewą stroną. Dośrodkowanie na 16 , tam dobrze ustawiony zawodnik gospodarzy,ale na szczęście strzela mało precyzyjnie.

38' Świetne zagranie Wasyla do Tabasia, ten lobuje bramkarza , ale piłka przechodzi 30 cm nad poprzeczką.

41' Urywa się kryjącemu zawodnikowi Keczup, ten go podcina i żółta kartka dla gracza gospodarzy. Minutę po tym spięcie w środku boiska, przewraca się zawodnik Warty, sędzia pokazuję , żółtą kartkę dla Adama... gramy w dziesiątkę.

43' Lewą stroną urywa się Tabaś , zagrywa wzdłuż bramki ,obrońca wybijając piłkę trafia w nabiegającego Roberta Soszkę i 2:0 dla SHR.

II połowa

47' Zagranie z głębi pola gracza Warty, nieporozumienie obrońców i interwencja Kazka ratuję nas przed utratą bramki.

Widać , że w szatni gospodarzy była ostra rozmowa, bo od początku drugiej połowy grają mądrzej i przede wszystkim agresywniej.

56' Warta zaczyna grać, wrzucają piłki trochę na aferę , ale w ciągu 2 minut stwarzają dwie groźne sytuację , na szczęście brakuje im precyzji w najważniejszym momencie.

58' W polu karnym gospodarzy przewraca się R. Soszka, zdaniem sędziego bez powodu i otrzymuję żółtą kartkę.

62' Znów zamieszanie w naszym polu karnym po wrzutce, M.Soszka w ostatniej chwili przenosi piłkę nad poprzeczką.

63' Od kilku minut jesteśmy zamknięci na własnej połowie, widać brak jednego zawodnika.

65' Długa piłka ze środka boiska za plecy obrońców SHR , wbiega z głębi pola Krystian Weres i pięknym szczupakiem umieszcza piłkę po długim. 2:1

70' Świetnie o piłkę z obrońcami powalczył Tabaś, zagrał na prawą stronę do R. Soszki , ale piłka ucieka mu na aut. Szkoda , mogło być groźnie. Chwila oddechu dla obrońców.

74' Składna akcja SHR. Paweł Białasek zagrywa do Daniela , ten z 16m uderza nad poprzeczką.

78' Świetne zagranie Adriana Kijaka za plecy Tabasia do wychodzącego R.Soszki i tylko świetne wyjście bramkarza uchroniło Wartę od straty 3 bramki.

81' Rzut rożny dla gospodarzy. Piłka spada pod nogi niepilnowanego Weresa i ten z 7 m ładuje piłkę do siatki. 2:2

88' Świetnym wślizgiem Wasyl przecina składną akcję gospodarzy wybijając piłkę na róg.

89' Piłkę na 23. m blokuje Kuba Jasiński, ale zdaniem sędziego robi to niezodnie z przepisami. P. Białasek dostaje żółtą kartkę prawdopodobnie za pretensje. Strzał bardzo niecelny.

92' W środku pola ostro faulowany R. Soszka - żółta kartka dla zawodnika Warty.

Koniec meczu. Wywozimy punkt po zaciętym meczu na trudnym terenie.