Podsumowanie okresu transferowego

• autor: arcik, 2012-03-07 23:09

Rozpoczęcie rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami. Jak Zarząd Klubu spożytkował ten czteromiesięczny okres? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Zarząd skupił się na utrzymaniu obecnego składu i przy okazji chciał wzmocnić linię obrony. Mimo kuszenia przez przedstawicieli  innych klubów naszych czołowych zawodników prawie wszyscy postanowili pozostać w naszym klubie.

Zacznę może od zawodnika, który postanowił kontynuować karierę w barwach innego klubu. Po dwóch latach gry w barwach naszego zespołu z SHR-em żegna się Patryk Dziabas, który przeniósł się do A-klasowego Spartaka Deszczno. W rundzie jesiennej "Dziabek" rozegrał 10 meczów, w których grał średnio 84 min., w tym sezonie nie wpisał się na listę strzelców ani też nie zaliczył asysty. W rozegranych spotkaniach został ukarany trzema żółtymi kartkami. Patrykowi bardzo dziękujemy za grę w barwach naszego klubu i życzymy wielu sukcesów i owocnej gry w barwach nowego zespołu.

Zawodnicy, którzy zasilą barwy SHR-u w rundzie wiosennej:

Maciej Bartnicki - obrońca, który po rocznej przygodzie w Iskrze Janczewo wraca w szeregi SHR-u i walcząc o skład wzmacnia konkurencję w linii obrony.

Jakub Jasiński - obrońca - młodzieżowiec, który już bronił barw SHR-u w rundzie jesiennej na zasadzie wypożyczenia z MKP Gorzów został już definitywnie naszym zawodnikiem.

Adrian Kijak - pomocnik - kolejny młodzieżowiec, poprzednio MKP Gorzów.

Należy pamiętać, że wzmocnieniem jest powrót z pobytu za granicą w celach zarobkowych dwójki graczy: Łukasza Burzawy (jesienią zagrał tylko dwa mecze, w których strzelił jedną bramkę) oraz Pawła Markiewicza, który wzmocni nas na pozycji bramkarza ("Kazz" wcale nie grał na jesieni).

autor: ~anonim 2012-03-12 23:06:59

avatar moim zdaniem kazdy bramkarz powinien bronic po polowie albo po meczu bo mamy dwóch dobrych bramkarzy .

autor: ~anonim 2012-03-13 14:55:48

avatar jak już to po meczu, po co jedną zmianę marnować na bramkarza jeśli nie złapał kontuzji

autor: ~SHR 2012-03-15 13:14:06

avatar Dziabas abdykował