W wyjazdowym meczu SHR Wojcieszyce przegrał z  LZS Bobrówko 3:2.

Czerwone kartki 0 0
Spalone 3 0
Faule popełnione 13 16
Rzuty rożne 5 3

Na boisku w Bobrówku naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z ''czuba'' tabeli.  Był to mecz walki , z którego zwycięsko wyszli gospodarze. W naszym zespole zabrakło w niektórych sytuacjach zimnej krwi przy wykończaniu akcji. LZS miał przewagę na boisku poza pierwszymi 20 minutami drugiej połowy. SHR starał się pograć piłką , lecz ciągnęło to za sobą dużo strat, po których stwarzały się niebezpieczne sytuacje przeciwko nam.  Wielu mówiło , że gdybyśmy wykorzystali sytuację z 23.minuty ( słupek i niecelna dobitka z 6 m.) mecz mógłby się potoczyć , ale 3 punkty zostały w Bobrówku i z tym trzeba się pogodzić.

Na początku meczu oby dwie drużyny się badały, nie stwarzając sobie jakichś groźniejszych sytuacji. Pierwszą akcję zrobili gospodarze , w 9 min. po indywidualnej akcji zawodnik LZS-u oddał niecelny strzał z 16m. W 15. minucie uwolnienie się z piłką Daniela Tabaki i niecelny strzał z około 25m. 18 minuta i kolejna indywidualna akcja zawodnika Bobrówka , tym razem zejście do środka i strzał z 20 , ale broni Mateusz Purol. Następne 3 minuty to akcje SHR-u na połowie przeciwnika. Najpierw akcja środkiem boiska , ale brakowało ostatniego podania. Później w 23. minucie akcja prawą stroną Roberta Soszki , ładny lob nad bramkarzem, lecz piłka trafia w słupek! Dobitka Daniela Tabaki z 6 m i tylko on wie jak tego nie strzelił. Po tej akcji nastąpiło szybkie przejście na połowę gości. Zamieszanie w środku pola , do piłki doszedł zawodnik gospodarzy, strzał z 20 metrów i piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki. W 24. minucie 1-0.  Przez kolejną część 1. połowy była walka w środku pola. Dopiero w 45 minucie ładna akcja zawodnika SHR-u , lecz broni bramkarz.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od rajdu piłkarza SHR-u ze środka pola , minął 3 zawodników i z ostrego kąta uderzył i w 50 minucie 1-1 !  Później nastąpiła chwila przewagi Bobrówka , lecz nie było z niej żadnej groźnej akcji. Następne 10 minut to dobra gra SHR i 3 akcje:59 minuta i kontra SHR-u prawą stroną, wybija piłkę pod nogi Damiana Pawłowskiego, który oddał niecelny strzał z 25 metrów. W 66 min. Daniel Tabaka idzie 1na1 , ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę. 68 min. Zawodnik gości wywalczył futbolówkę , uderza na bramke , ale został zablokowany dobijał , lecz dobitka została również zablokowana. 72 minuta gry, wątpliwy faul na połowie gospodarzy na ich korzyść, szybkie rozpoczęcie gry , piłka pod pole karne SHRu, kiepska postawa obrony i 2:1... Przez kolejne minuty była walka w środku pola i nieudolna chęć zdobycia bramki na wyrównanie. W 88 min. kontra LZS, ale zawodnik nie trafia w sytuacji 1vs.1. 90 minuta walka w środku pola , pomocnik z Bobrówka kopie piłkę do przodu i wpada ona za kołnierz bramkarzowi. 3:1 Ostatnia akcja meczu , błąd stopera LZS , ''Tabaś'' biegnie sam na sam i spokojnie uderza po długim 3:2.