Nowi SHR-owcy!

• autor: arcik, 2011-07-31 13:03

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiam nowych zawodników, którzy zdecydowali się reprezentować barwy naszego Klubu w zbliżających się rozgrywkach klasy Okręgowej.

Pierwszym z zawodników jest Zbyszek Rodak. Nie muszę go chyba przedstawiać szerzej, gdyż jest to zawodnik, który karierę rozpoczynał w naszym zespole. Następnie losy pokierowały go do wielu klubów z województwa lubuskiego. Z Wojcieszyc Zbyszek udał się do Stilonu Gorzów, gdzie grał w drużynie juniorów w lidze międzywojewódzkiej, następnie reprezentował barwy Polonii Lipki Wielkie, potem grał w trzecioligowej Pogoni Świebodzin, kolejny klub to Pogoń ze Skwierzyny, Tęcza Krosno Odrzańskie a w poprzednim sezonie bronił barw KS Nowiny Nowiny wielkie, gdzie w znacznym stopniu przyczynił się do awansu tej drużyny do czwartej ligi (był jej najlepszym strzelcem z 18-stoma bramkami). Zbyszek zazwyczaj gra na pozycji środkowego pomocnika lub napastnika, ale nie tego najbardziej wysuniętego. Bardzo dobrze wyszkolony technicznie a także silny fizycznie zawodnik, który nie boi się walki w kontakcie. W tym sezonie zdecydował się pomóc naszej drużynie. Do reprezentowania barw SHR-u namawiało go wiele osób i za to wsparcie im dziękujemy. "Zibi" WITAJ W DOMU!!!

Kolejnym wzmocnieniem jest Robert Soszka. W przypadku Roberta lista klubów, które reprezentował jest znacznie krótsza. Karierę zaczynał w ekipach młodzieżowych GKP. Następnie bronił barw Iskry Janczewo, a potem wybrał się do Torzymia, by reprezentować barwy tamtejszej Toromy, gdzie był podstawowym zawodnikiem. Strona internetowa jego poprzedniego klubu wskazuje,  że grał tam jako pomocnik/napastnik ale nieobca jest Robertowi gra jako kryjący obrońca. Zdjęcie w kadrze naszego klubu jest skopiowane ze strony http://mkstoromatorzym.futbolowo.pl/. Mam nadzieję, że nasz nadworny fotograf postara się szybko zrobić Robertowi fotkę już w barwach SHR-u.

Ostatnim z graczy, których karty zawodnicze są już w naszym klubie jest Marcin Soszka. Młodszy z braci również trafił do nas z Toromy Torzym za namową Łukasza Burzawy (tak samo jak i Robert). Marcin jest wychowankiem Iskry Janczewo, gdzie dość późno, bo w wieku 18 lat zaczynał grę w ligowej drużynie. SHR jest jego trzecim klubem. Marcin jest bocznym pomocnikiem i jego przyjście do klubu ma na celu wzmocnienie konkurencji na tej pozycji. Zdjęcie jest również skopiowane ze strony Toromy Torzym, ale tak samo jak w przypadku Roberta mam nadzieję na szybkie działania naszego fotografa.

Całej trójce nowych zawodników życzymy duuużo zdrowia i wielu sukcesów (tych małych jak i tych większych) w trakcie reprezentowania barw naszego klubu.

autor: Pablo1920 2011-07-31 13:57:45

Profil Pablo1920 w Futbolowo Zapraszam do najlepszego menadżera piłki nożnej!rnwww.powerplaymanager.com/r32799 3rnrnZagraj z rywalami z całego świata, wygrywaj wszystkie możliwe trofea, bierz udział w turniejach w których do wygrania jest pełno nagród!(m.in wyjazdy w Alpy czy konsole!) Poznawaj nowych ludzi na zlotach! rnNie wahaj się tylko dołącz do nas ! Na pewno nie pożałujesz!!

autor: ~Tabaś 2011-08-01 10:47:37

avatar No i to sa wzmocnienia w 100% powodzenia pany;)

autor: ~anonim 2011-08-05 07:41:31

avatar Pierwszy mecz SHR gra 14 o godz 13

22 Kolejka. Zorza-SHR (2012.04.22)