Tabaka Daniel

W tej części spełniam oczekiwania wielu naszych i nie tylko naszych kibiców. Daniel Tabaka to nasz najlepszy strzelec, który wrócił do SHR-u po dwuletniej przygodzie w Przytocznej, gdzie zrezygnował min. z pewnych gratyfikacji na rzecz...dobrej atmosfery. To co obiecał, czyli strzelenie średnio dwóch bramek w meczu wykonuje z nawiązką (może się pochwalić 34 zdobytymi bramkami) i mimo, że trenerzy drużyn przeciwnych wiedzą jak gra i często nawet mówią, że cała drużyna gra na "siódemkę" to on i tak wykonuje swoje. W pierwszej rundzie potrafił mieć mecze, w których strzelił pięć bramek, albo takie, w których trzykrotnie pokonywał bramkarza rywali a do tego miał jeszcze trzy asysty. Najlepiej oceniany zawodnik naszej drużyny. Daniel mimo, że jest rasowym snajperem to w pierwszej części rundy bardzo często też popisywał się podaniami otwierającymi drogę do bramki kolegom z drużyny. Pod koniec rundy zabrakło tego typu zachowań i to jest jedyna rzecz do jakiej mógłbym się przyczepić. "Tabaś" piastuje kilka funkcji w naszym klubie. Oprócz grania jest członkiem zarządu a w sytuacjach, gdy nie ma trenera - zastępuje go. Poza tym jest także pierwszym "komentatorem" postawy kolegów na boisku :-). Nasz najbardziej wartościowy gracz ma olbrzymi potencjał (przy odpowiednim zaangażowaniu w  trening  moim zdaniem co najmniej trzecioligowy) i mam nadzieję, że spełni kiedyś swoje marzenie i zagra minimum w IV lidze i będzie to w barwach SHR-u!!

1. Imię i nazwisko: Daniel Tabaka
2. Data i miejsce urodzenia: 26.07.1984r., Gorzów Wlkp.
3. Wzrost / waga: 180cm/ 73kg
4. Pseudonim boiskowy: tabaś
5. Numer na koszulce/numer jaki chciałbyś mieć: 7
6. Pozycja na boisku: napastnik
7. Poprzednie kluby: SHR Wojcieszyce, Iskra Janczewo(nie pamiętam który to sezon), Zjednoczeni Przytoczna (2 poprzednie sezony), SHR Wojcieszyce ( od 2010 jesień)
8. Ulubiony film: Gol
9. Ulubiona książka: Trener
10. Ulubiona potrawa: Kurczak w cieście na ostro
11. Piłkarskie marzenie: trudno powiedzieć przy obecnej sytuacji…hmm myślę, że chciałbym jeszcze spróbować swoich możliwości w min. 4lidze
12. Ulubiona marka samochodu: Mazda
13. Ulubiony klub krajowy: Lech Poznań
14. Ulubiony klub zagraniczny: FC Barcelona
15. Motto życiowe: Wszystko jest możliwe
16. Najciekawsze miasto, jakie widziałeś to: Praga
17. Co sądzisz o kibicach SHR-u? Największe objawienie tego sezonu :D Liczę na to, że ich liczba wzrośnie i będą z nami na dobre i na złe.
18. Gdy nie grasz w piłkę to co lubisz robić w wolnych chwilach: Bawić się z synkiem
19. Jesteś lewo czy prawonożny? Prawonożny
20. Ulubiony zawodnik, czy też piłkarz na którym się wzorujesz: D.Villa
21. Kto jest najtrudniejszym przeciwnikiem SHR-u do awansu w tym sezonie? Żółte kartki:P i Iskra Janczewo